Erotika patrí do života, užívajte si ju

Categories :Nezařazené

Rýchly život, málo času na partnera, ale aj na svoje záľuby, sa zaručene odrazí na našom psychickom zdraví a radosti zo života, z ktorej nám ubúda. Všetky nakopené problémy sa potom prejavia v neprimeraných reakciách smerom k partnerovi, napríklad sa mu venujeme menej, nepočúvame ho a jeho potreby, aj čo sa týka sexuálneho života, zanedbávame. Nedostatok pozornosti v intímnej oblasti partnerského života rieši každý inak, niekto je radikálny a zvolí rozchod či rozpad vzťahu a niekto si tento nedostatok kompenzuje návštevou v erotickom salóne.

masáž, ruky

Masáže poznáme všetci, ku klasickým sa uchyľujeme v prípade nejakých zdravotných komplikácií, ale erotické navštevujeme iba zriedka. Pritom ide o senzuálnu tantrickú masáž, ktorá dokáže s telom aj našou mysľou zázraky. Na tantra masáž sa dá objednať aj prostredníctvom internetových stránok, kde si vyberiete čas a zároveň aj dievča -masérku, ktorá bude masáž vykonávať. Do salóna vás uvedie masérka, ktorú ste si vybrali, na úvod vám odporučí sprchu priamo v salóne, aby bola zachovaná hygiena. Rituál začína pozdravom namaste, ktorým vzdáte úctu telu, prezlečiete sa do sárongu a až tak môže začať samotná masáž podľa vášho výberu.

sexy žena, erotika

V ponuke salóna je niekoľko druhov masáží, masáž pre zamilovaných a pre páry, masáž pre pokročilých, masáž celým telom, takzvaná body masáž, masáž lingamu a podobne. Šikovné ruky masérok urobia všetko preto, aby ste sa cítili príjemne a boli nadmieru spokojní, nezanedbajú ani jeden kúsok vášho tela a vy sa dostane do stavu extázy. Je to tantra massage fantastický spôsob ako si zresetovať myseľ a uvoľniť nehromadenú energiu z tela. Po skončení rituálu si opäť môžete dať sprchu a potom máte nejaký čas na oddych a vychutnanie všetkých prežitých pocitov. Pri odchode vás obdarujú milým darčekom ako formu poďakovania za dôveru a tiež nádej, že k nim opäť niekedy zavítate.