Internet kamoš

Categories :

Ja som taký zaneprázdnený človek dnes je nedeľa už pomaly noc a trávim večer písaním krátkeho článku nakoľko nám nejde TV nesynchronizuje set box ja som laik. Ja už hovorím doma že asi straší najprv práčka teraz toto. Bože voľakedy bola jednoduchá technika a bolo dobre. Teraz čím vyspelú tým horšie. Keby človek aspoň toľko neplatil za opravu a pod. už by som to pre dýchala. Keby moji starý rodičia žili povedali by na túto pre techniku dobu sodoma komora. Ja sa ani nečudujem tým zvieratkám že sú poplašené minulý rok nám chudáčik holub vrazil hlavou do okna padol a zomrel to vám bol hrozný pohľad aj buchot ja som si robila prípravu do práce v kuchyni ale keď vrazil ten holub do okna div som nedostala infarkt.

práca z domu

Nečudujem sa že zvieratká takto dopadnú keď sme obklopený 5G sieťou a podobne. Už budeme pomaly svetielkovať čo sme ožiarený dokola. Aj kamoška mi dnes poslala bolo na FB že vraj výhodná ponuka práce že balenie kozmetiky AVON a podobne že plat 1100eur mesačné že za týždeň 850eur tá dotyčná tam nemala ani meno uvedené samé klamstvo ja som si vystrelila napísala som jej údaje ona nato že poslať dve správy na audio číslo 8866 podvod ako hrom že vraj vám kuriér donesie tie výrobky no aspoň že som zobrala od nej meno až je to jej skutočné meno napísala mi Ľubica H je to Rómka ľudkovia pozor na ňu inzercia PONUKA PRÁCE tá dotyčná žena mám ako že fotky hnedovlasá a kučeravé vlasy no otázne do sa pod tým skrýva.

Business

Ale zase na druhej strane je internet dobrý človek sa aspoň občas zabaviť vie keď už iné nie popísať si viem aj do ďalekých krajín sveta nájsť veľa vzdialených priateľov aj rôzne hry sa dajú hrať či na aplikácia či online ale radšej sa vraciam ja osobne knihám, časopisom a retro hrám voľakedy sme to nepoznali ja som sa nerodila v 70 rokoch minulého storočia nebolo o internete ani chýru ani slychu ešte bol niekde v plienkach vo svete. Vlastne na Slovensko sa dostal internet v 1992 to bol zážitok a radostí keby bol človek vtedy vedel čo sa za tým skrýva čo narobíme aspoň to je výhoda popri všetkému že sa da online z domu pracovať.