Ktoré zábradlie na balkón je to najlepšie?

Categories :Nezařazené

Každý z nás chce do svojho či už súčasného alebo budúceho príbytku vniesť pohodlie a lásku, no tiež aj skvelý dizajn a bezpečnosť v jednom. Ľudia si často nevedia vybrať medzi rôznymi typmi zábradlí na balkón či na schody, a preto vám dnes chceme predstaviť zopár možností ako si zariadiť svoj balkón, tak aby bol dokonale bezpečný, nenáročný na údržbu a taktiež aj moderný a pekný.

Na výber máte sklenené, kovové, drevené či nerezové zábradlie alebo kombinácia týchto typov. Každé zabradlie na balkon https://lmmont.sk/nerezove-zabradlia/ ponúka iné výhody, a iné nevýhody.

image_35410_25_v1

Jedným z najvhodnejším zábradlím, ktoré si volí v dnešnej dobe väčšina ľudí, je nerezové zábradlie. Okrem svojho jednoduchého a moderného dizajnu vám ponúkne tiež aj dlhú životnosť. Sú totiž nenáročné a nevyžadujú takmer žiadnu údržbu počas celého roka. Jediné, o čo sa musíte starať pri tomto zábradlí je jeho čistota. Vydrží vám teda naozaj dlho, nebudete musieť po dvoch rokoch kupovať nové. Takisto je veľmi obľúbená i kombinácia nerezového materiálu spolu so sklenou výplňou. Tento model je modernejší, no tiež je treba starať sa pravidelne o čistotu skla. Jasné, že ak nemáte deti alebo bývate sami, sklená časť sa nemá ako zašpiniť pri bežných aktivitách.

csm_C_08_74256dccfd

Cena nerezového zábradlia sa pohybuje v priemere okolo 100 eur na meter zábradlia, závisí to však aj od kotvenia, ktoré má dané zábradlie. Môže byť bočné alebo horné kotvenie. Kombinácia so sklom zvyčajne býva o 15-20 eur drahšia, čisto sklenené zábradlia stoja okolo 200 eur za jeden meter. Naopak, ak sa vám páči drevené zábradlie, tie sú o niečo lacnejšie, no momentálne nie sú najväčším trendom.

Ak ešte stále váhate a nie ste si istý, pozrite si parametre rôznych zábradlí, porovnajte ich ceny a zvoľte si ten najvhodnejší model. Nerezové zábradlie určite neoľutujete a budete ho odporúčať aj ďalej!