Nebojte sa sexu

Categories :

V dnešnej dobe sa veľa ľudí o intímnej stránke a o sexe nebaví a vlastne robia, ako keby ani neexistoval. Z nejakého dôvodu nechápem veľmi prečo. Veď sex je prirodzená a normálna vec a tiež krásna vec, teda za predpokladu, že ju prežívate s tým správnym človekom. No ale poďme späť k téme. http://www.unisa.ac.za/iste-conference /“ style=“text-decoration:underline;“>Je sexualita tabu a prečo odstraňovať bloky Bratislavatantra.sk? Povedala by som, že v dnešnej dobe určite sexualita tabu je, ale malo by sa to zmeniť. Ono totiž niečo iné je to, keď o sexe hovoríte a prežívate ho, ale rovnako sa robí, ako keby sex bol nejaká divná vec. Asi je to tak nastavené spoločnosti, naozaj neviem. Ale podľa mňa by sa určite o sexe malo hovoriť viac. A odstraňovať bloky.

dsx

Aké bloky tým mám na mysli? Napríklad obavy. Obavy z toho, že priateľa alebo partnera sklameme. Obavy sú normálne, ale treba ju zamedziť. O všetkom sa totiž dá komunikovať a ako iste viete, tak práve komunikácia je základ vzťahu. Aby som to uviedla na pravú mieru a vysvetlila vám tak nejako o čo ide – ja si s priateľom po sexuálnej stránke hrozne veľmi rozumiem a naozaj som za to rada. Poznám totiž plno ľudí, ktorí to majú presne naopak a sú nešťastní.

sex

Samozrejme, že keď si s partnerom nerozumiete vyložene po sexuálnej stránke, tak vám to nikdy asi nebude fungovať úplne na sto percent a časom sa váš vzťah možno rozpadne. Ale keď sa vám nepáči napríklad jedna konkrétna vec, tak sa to podľa mňa vždy dá vyriešiť. Napriklad to, že priateľ sa urobí veľmi rýchlo. No a to sa dá vo väčšine prípadoch vyriešiť úplne jednoducho – kúpiť kamagra, viagru, alebo podobné pilulky, ktoré ejakuláciu oddialia. V dnešnej dobe už skoro na každý problém ide nájsť riešenie, ale musíte chcieť. A pokiaľ nechcete alebo váš partner nechce, tak je to zložité. Takže aká je pointa tohto článku? Riešte dvoje problémy a budete spokojní.