Na čo potrebujeme bublinkové obálky?

Categories :Nezařazené

Sú potrebné vždy vtedy, keď chcete poslať napríklad niečo do zahraničia a viete, že sa danou obálkou bude určite niekoľkokrát manipulovať. Sú odolné voči nárazom a tlakom. Bublinkové obálky vyzerajú ako klasické, rozdiel je však v tom, že bublinkové majú vnútro vystlané bublinkovou fóliou, ktoré vytvárajú ochranné prostredie a tým zabraňujú poškodeniu obsahu obálky. Obsah obálky je však vzhľadom na bublinkovú výplň o čosi menší, a preto je potrebné zvoliť mierne väčšiu obálku, avšak nie oveľa, aby sa tovar vo vnútri nepresúval a tým sa nepoškodil.

bublinková obálka

Môžete ich použiť aj vtedy, keď chcete poslať niečo dôverné. Obyčajné papierové obálky sú totiž oproti svetlu priehľadné, zatiaľ čo bublinkové vďaka ochrannej vnútornej fólii sú stopercentne nepriehľadné. Použiť ich môžete aj na posielanie rôznych tlačovín, dokumentov, kníh, CD alebo DVD. Nedá sa však do nich zabaliť úplne všetko – obsah obálky musí spĺňať určité váhové normy, a teda posielané predmety nesmú byť veľmi veľké ani ťažké. Spoločnosť 2PACK vám ponúka na výber rôzne druhy bublinkových obálok. Vybrať si môžete desať, päťdesiat, ale aj sto či dvestokusové balenie, prípadne farebné obálky. Rôznorodé sú aj ich veľkosti. Obálky s rozmermi 195x165mm, 100x165mm, 120x215mm sú vhodné na posielanie CD/DVD. Vonkajšia časť obálky je vyrobená z kvalitného materiálu, zatváranie je obstarané samolepiacim pásikom.

holografická obálka

Ak potrebujete ochrániť posielaný predmet pred vlhkosťou, mali by ste použiť obálky veľkosti 150x215mm. Sú vhodné aj na posielanie jemných, menších predmetov, ktoré nepotrebujú kartónové škatule. Ak potrebujete poslať elektroniku, textil, knihy a podobne, môžete použiť obálky veľkosti 180x265mm, 220x265mm, 220x340mm. Obálky najväčších rozmerov (od 240x340mm až po 460x460mm) sú odolné voči vlhkosti, nárazu a mechanickým poškodením. 2PACK obálky vám ponúka na výber aj rôzne druhy vrecúšok s posuvným mechanizmom s bublinkovou výplňou s holografickým prípadne čiernym dizajnom. Výber je len na vás, ponuka na trhu je široká.