Účinná online aplikácia pre výpočet úspory u LED žiaroviek

Categories :Nezařazené

LED osvetlenie a všetky jeho formy prinášajú do praktického života jednoduchosť, efektívnosť využitia, ekonomickú a ekologickú výhodu, ktorú dokážete pocítiť aj na vlastných financiách.

Preto je ponúkaná aplikácia Porovnanie spotreby LED žiaroviek Ledprodukt užitočným pomocníkom, vďaka ktorému získate prehľad o konkrétnej cenovej úspore, ktorá poteší.

Do aplikácie si zadáte požadovanú miestnosť, vyberiete si z možnosti izieb, kúpeľne alebo kuchyne, zadáte počet využívaných LED žiaroviek a takisto si vyberiete z počtu dovtedy používaných žiaroviek typu Klasik.

Údaje postupne vložíte pre každý priestor a online aplikácia Vám všetko sama spočíta, vyhodnotí a ponúkne Vám ročnú úsporu pri využívaní LED žiaroviek.

building-1291537_640

Systém bude od Vás vyžadovať cenu energie za kWh, údaj získate na faktúre alebo si ho u poskytovateľa overíte.

Takisto bude potrebné zadať počet hodín svietivosti počas dňa, stačí si zvoliť reálny priemerný čas využívania LED osvetlenia.

Získaný údaj o úspore Vás určite presvedčí o výhodách LED osvetlenia, ktoré majú veľa foriem a mnoho spôsobov využitia, či už vo forme obľúbených LED pásov, LED reflektorov, LED panelov, trubíc, LED podhľadového osvetlenia – všetky ponúkajú plnohodnotné osvetlenie priestoru modernou a nadčasovou formou.

gazebo-69126_640

LED osvetlenie a všetky jeho formy majú dlhú životnosť, ponúkané produkty majú takisto dlhú záruku a na ich kvalitu sa skutočne môžete spoľahnúť.

Mnohé z ponúkaných LED produktov dostanete vo výhodných ekonomických baleniach, takže okrem vypočítanej úspory získate aj zľavu navyše.

Využiť ich môžete v interiéri alebo aj v exteriéri, väčšina z nich má ochranu pred vlhkosťou a pred prachom, čo znásobuje ich efektívne využitie.

Spočítajte si jednoduchým spôsobom Vaše úspory a vyberte si z ponuky formu LED osvetlenia. Vytvoríte si netradičnú atmosféru vo Vašom objekte.