Dekoračné podsvietenie z LED svetiel

Categories :Nezařazené

Na ozvláštnenie vzhľadu interiérových doplnkov, nábytku alebo zvýraznenie určitých prvkov sa perfektne hodia LED pásy. Tieto pásy sú tvorené práve z LED diód, ktoré im umožňujú intenzívnu silu svetla a zároveň dlhú životnosť. Navyše si môžete vyberať z desiatok farebných odtieňov či režimov, ktoré umožňujú zvoliť práve takú farbu, na akú máte momentálne náladu.

podsvietenie na zrkadle

LED pásy môžete ovládať aj bez toho, aby ste sa museli postaviť a pokojne ich môžete vypnúť, zapnúť či zmeniť farbu aj priamo z vašej postele, vďaka diaľkovému ovládaču alebo aplikácií stiahnutej do smartfónu. Svetlá vo forme LED pásov je možné umiestniť aj do vonkajšieho prostredia, kde tiež oceníte možnosť ovládať ich priamo z vnútra cez ovládač. Skvele teda môžu poslúžiť ako dekorácia v altánku, na balkóne, terase alebo na hociktorom inom mieste, kde ich plánujete umiestniť. Čo sa týka ich inštalácie a namontovania, dajú sa ľahko nalepiť na zvolené miesto buď obojstrannou lepiacou páskou alebo umiestniť na stenu pomocou lišty, prípadne zakomponovať priamo do sadrokartónu.

podsvietenie na skrinke

Pásy je možné využiť naozaj na rôznych miestach, pričom je možné ich aj nakombinovať alebo skrátiť či nastrihať, aby sedeli presne podľa potreby. Týmto spôsobom sa dajú umiestniť všade, kde sa iné dekoračné svetlo nezmestí. Pokiaľ teda hľadáte štýlové LED podsvietenie LED produkt napríklad na kuchynskú linku, do skriniek, šatníku, na poličky, zrkadlo, okolo televízora, na stenu alebo kdekoľvek inde, LED pásy sú ideálna voľba práve na tento účel. Podsvietenie sa dá aj šikovne schovať tak, že ho počas dňa nebude vôbec vidieť a zapnúť ho môžete až vo večerných hodinách, kedy počas prítmia lepšie vynikne. Dokonca si môžete nastaviť pri niektorých typoch podsvietenia aj režimy či časovač a svetlo vám bude svietiť iba vo vybranom intervale. V prípade, že teda hľadáte šikovné a cenovo dostupné podsvietenie pre vás nábytok, skúste dať LED pásom šancu a určite nebudete ľutovať.