LED žiarovky G9

Categories :Nezařazené

Žiarovky ako si ich pamätáme už nie sú to, čo bývalo. Okrem vysokej spotreby elektrickej energie sme sa potýkali s ich krátkou životnosťou a záporným vplyvom na životné prostredie, no a v niektorých prípadoch aj neblahým vplyvom pre naše zdravie. Tento typ svietenia vystriedali nové a moderné LED žiarovky, ktoré sú vysoko odolné, majú dlhodobú výdrž, majú kladný vplyv na životné prostredie, čo samozrejme vplýva pozitívne aj na naše zdravie. Na trhu ich je už pomerne veľmi veľké množstvo druhov a variantov. Od bežných LED žiaroviek a reflektorov až po LED pásy, rôzne LED lišty a profily, LED panely, stropné LED svietidlá, pouličné lampy, LED trubice a mnoho ďalšieho.

LED pás

Dnes Vám predstavíme z tohto veľkého množstva a možností svietenia LED žiarovky G9. Tieto žiarovky, samozrejme ako aj všetky ostatné LED svietidlá spadajú do známej pätice G9, čo je správny závit. LED žiarovky si u nás viete zakúpiť v deviatich variantoch a v troch základných farbách. Jedná sa o teplú bielu-3000k, neutrálnu bielu-4000k a studenu bielu 6000k.

LED panáčik

Samozrejme tieto farebné varianty Vám zaručujú komfort pri ich využívaní svietením a poskytujú dostatok plynulého svetla. Je možné ich využiť podľa odstupnosti daných priestorov, ktoré potrebujete osvetliť a teda teplá biela 3000k je vhodná do priestorov určených na relax a oddych počas dní a večerov ako sú napríklad spálne, obývačky alebo časti domu, respektíve bytu, kde chcete mať chvíľku pre príjemných oddych. Ďalej studená biela 6000k je vhodná do priestorov, kde by ste potrebovali pracovať, teda pracovňa, priestor určený pre nejakú činnosť ako ateliér, dielňa, garáž, kancelária a podobne. No a v neposlednom rade spomenieme neutrálnu bielu 4000k, ktorá je vhodná viacmenej do všetkých už spomenutých priestorov, kde jednoducho potrebujete alebo uprednostňujete osvetlenie tak povediac neutrálne. Takže ani veľmi silné osvetlenie ale ani príliš tlmené. Teda taká,,stredná cesta,,.