Ruky sú vizitkou človeka

Categories :Nezařazené

Ruka je dôležitou časťou pozdravu, prejavu ale aj výzoru. Je jedným z prvých poznávacích znakov človeka. Čo všetko sa môžeme dozvedieť zo vzhľadu našich rúk…

Ruky, ruky, ruky

V dnešnej dobe je vzhľad rúk dôležitý. Ich stav nám veľa napovie. Je rozdiel ak sú ruky udržiavané a naopak ak sa o ne človek nestará. Na mieste je čistota rúk a teda, dodržiavanie hygieny človeka. Ruky používame v každodennom prejave aj pri takmer všetkých činnostiach. V každom prípade je dôležité aby ruky boli čisté a upravené. Samostatnou kategóriou sú ženy.

Čo o Vás prezradia ruky

Ženy a upravené ruky

Kedysi si nikto nepotrpel na krásne a upravené ruky a nechty. Dnes je však realita celkom iná. Na svojich rukách si nechávajú záležať najmä ženy. Typ profesie pritom nie je dôležitý. Pre hebké a jemné ruky sa používa peeling, ktorý pomáha odstraňovať staršiu vrstvu kože a pomáha pokožke dýchať. Aby ste si zachovali pokožku rúk hydratovanú použite zjemňujúci hydratačný krém. Existujú verzie pre deň aj noc s použitím bavlnených rukavičiek, ktoré zabezpečia čo najväčšiu absorbciu krému do pokožky. Ak je naša pokožka čistá a hydratovaná je na rade úprava nechtov. Možností je viacero.

Krásne nechty

Buď sa vyzbrojíte rôznymi typmi pilníkov, brúsok, nožníc a prípravkou na nechty s veľkou dávkou trpezlivosti, alebo sa zveríte do rúk skúsenej manikérke. Trendy v úprave nechtov sa neustále menia. Každá žena by chcela dlhé a pevné nechty, nie každá má však to šťastie. Nič nie je stratené – existuje riešenie aj na tento problém. Ak trpíte krehkými, lámavými nechtami vyskúšajte gélové nechty https://www.d-nails.sk/. V rukách nechtovej dizajnérky sa Vám dostane kvalitná starostlivosť a Vaše nechty budú krásne.

Nechty aké ste vždy chceli

Výhody gélových nechtov

Najväčšou výhodou je, že aj tie z nás ktoré nemajú šťastie na geneticky pevné a dlhé nechty, si môžu tento pocit vyskúšať. Na aplikáciu gélových nechtov dlhé nechty nepotrebujete. Gélové nechty sú pevné a odolné. A to nie len samotný materiál nechtov ale aj ich dizajn. Či umývate riad, pracujete v záhrade alebo sa idete okúpať – Vaša manikúra vždy drží tvar aj farbu. Aplikácia netrvá dlho a nie je potrebné navštevovať salón každú chvíľu. To nám potvrdzuje odolnosť materiálov aj odbornosť dizajnéra.

Možnosť výberu. Ďalšou s výhod je možnosť výberu. Farba, tvar, dĺžka – je to iba na Vás. Na výber máte od prírodného vzhľadu po výrazný look. Od jemných farieb po umelecké diela. Skrátka a dobre čo Vám len napadne. Ruky sú našou vizitkou a je teda iba na nás ako sa chceme odprezentovať. Možností je nekonečne veľa.