Tlač fotografií

Categories :Nezařazené

Poznáte to, spomienky z výletov, dovoleniek, spoločne stráveného času s rodinou a priateľmi. Túžite ich napriek súčasnej digitálnej dobe, uchovať v hmatateľnej podobe, vo forme starých dobrých fotiek. Aspoň zopár výtlačkov do vášho albumu, aby ste sa k špeciálnym chvíľam a momentom mohli kedykoľvek vrátiť, nazretím do vášho albumu s fotkami. Zábery z významných udalostí a výročí, z osláv, z detí. Zachytenie času vo forme fotiek je viac ako vzácne a dobre vieme, že kapacita pamäte našich mobilov častokrát na uloženie a uchovanie všetkého, čo sme za určité časové obdobie nafotili, nestačí. Fotky z mobilu sťahujeme na USB kľúče, do počítača a podobne. Mnohých z nás, ale láka a je to tak úplne v poriadku, vyplniť si voľné miesta vo svojom albume. Tak poďme na to.

vyvolanie fotiek

Vyvolanie fotiek v žiadnom prípade nie je nákladná alebo náročná záležitosť. Chce to len trochu popracovať s daným materiálom, čiže so samotnými fotkami, vytvoriť určitý výber fotiek a jednoducho ich pripraviť na vytlačenie. Prečo nevyužiť možnosť, ktorá sa nám v tomto prípade priamo ponúka a to vyvolanie, čiže tlač fotografií formou online. O čo vlastne ide? Vyberiete si fotografie, ktoré chcete vyvolať, zadáte počet kusov a iné požadované parametre ako sú samotné rozmery fotiek a ich kvalita. Môžete zvoliť lesklý alebo matný povrch, podľa toho, ako vám to viac vyhovuje a ako sa vám to viac páči.

album s fotkami

Na našej webovej stránke nájdete presné inštrukcie, ako sa dopracovať k samotnému výberu konkrétnych fotografií. Potom už len stačí objednávku potvrdiť a máte to. V priebehu niekoľkých pracovných dní je zásielka s vybranými fotkami u vás doma. Môžete si pokojne pri vašom obľúbenom nápoji a v spoločnosti vašich blízkych a známych zaspomínať na čarokrásne prežité chvíle, keď ste boli tu a tam, keď vaše ratolesti rástli a robili prvé pokroky, keď ste dospievali, dosahovali prvé úspechy…