Vysávanie kobercov dnes nestačí.

Categories :Nezařazené

Využívanie upratovacích servisov firmami alebo aj mnohými domácnosťami sa stáva na Slovensku úplnou samozrejmosťou. V minulosti takéto práce vykonávali väčšinou upratovačky vybavené maximálne handrou a vedrom s vodou, čo určite nestačilo na dôkladné vyčistenie všetkých povrchov. Preto už dnešné upratovacie firmy sú vybavené modernou technikou, ktorá dokáže dokonale udržiavať čistotu vo zverených priestoroch.

upratovanie

A medzi upratovacie práce, ktoré nie je možné vykonávať bez efektívnych čistiacich strojov patrí čistenie kobercov. Tieto sú dnes súčasťou podláh hotelov, kancelárskych priestorov a čoraz častejšie sa objavujú opäť aj v rodinných domoch a bytoch. Ich čistenie klasickým vysávaním alebo vyprášením niekde na dvore pred domom je len veľmi málo účinné. Koberce pokrývajúce podlahy aj niekoľko rokov v sebe ukrývajú obrovské množstvo špiny, prachu, rôznych alergénov a plesní, ktoré vysávaním nikdy neodstránime.

Jedinou možnosťou ako udržiavať koberce v požadovanej hygienickej čistote je hĺbkové čistenie kobercov, ktoré odstráni nečistoty z kobercov nielen z ich povrchu, ale aj v ich vnútri. K tomu je nevyhnutné využiť služby jednokotúčového stroja a extraktora, ktoré obsluhuje vyškolený pracovník so skúsenosťami s takýmto čistením. Iba táto kombinácia je zárukou, že vaše koberce budú dokonalé čisté zbavené všetkých nečistôt a pachov.

upratovanie

V prípade záujmu o čistenie kobercov cena môžete na východe Slovenska kontaktovať upratovací servis Grant. Okrem tejto špecifickej práce si môžete u týchto profesionálov objednať aj bežné upratovacie práce domácností alebo firiem, umývanie okien, dokonalé chemické čistenie podláh alebo obľúbené extrakčné čistenie čalúneného nábytku. Referencie spokojných klientov tohto upratovacieho servisu sú zárukou profesionálneho prístupu ku klientom a efektívneho čistenia.