Reštaurácia Gurmán – menu dostupné aj pre vás

Categories :

Reštaurácia Gurmánsky dvor u Oravca sa nachádza v mestskej časti Ružinov-Bratislava v príjemnej lokalite s terasou pod viničom. Denné obedové menu je výberom z troch hlavných jedál, dvoch polievok a minútkových jedál, napríklad menu na pondelok zahŕňa:

plnená paprika, varené zemiaky (6,20€)

plnené kuracie prsia sušenou paradajkou, hrášková ryža (6,50€)

tagliatelle s bazalkovým pestom a cherry paradajkou (6,20€)

Gurmán

K stálej ponuke minútok patria bravčové rezníky s hranolkami a ryžou, vyprážaný syr s hranolkami, grilovaný camembert s hranolkami a bryndzové halušky s oravskou slaninkou. V rámci jedálneho reštaurácia uvádza stále večerné menu, v ktorom nájdete osvedčenú klasiku obľúbených jedál, akými sú vyprážané bravčové rezníky, kurací steak na grilovanej zelenine, kurací Gordon Blue, vyprážaný kurací reznisko a grilovaný encián na listovom šaláte v cene od 5,50€. Lákavým spestrením je aj burger menu s výberom vynikajúcich burgrov: Gurmán burger, Spicy Silvinka burger a Gurmán Camembert burger za cenu 10, 90€ za 200g a Gurmán double burger za cenu 14,90€ (400g). V rámci reštaurácie je možné objednať si menu na spoločenské udalosti – rodinné oslavy, svadby, firemné podujatia a iné. Jednotné menu pozostáva z aperitívu, predjedla, polievky, kompletného menu, dezertu a neskorej večere, ktorá zahŕňa teplé a studené bufety. Ak máte záujem o kompletné menu, môžete si nakombinovať z týchto jedál:

steak

panenka v anglickej slaninke s baby zemiačikmi, grilované morčacie prsia v parmskej šunke s karí ryžou, kuracie supreme na kuriatkovej omáčke s pečeným zemiakom na rozmaríne, teľacie líčka na víne so zemiakovo-paštrnákovým pyré a koreňovou zeleninou a grilovaný losos na špenátovo-zemiakovej kaši s holandskou omáčkou v cene od 10,90€. Reštaurácia tiež ponúka klimatizované priestory, ako aj možnosť priestoru na prenájom, deti si môžu vyskúšať trampolínu, dospelí stolný futbal. Ponuku donášky len za 1,50€ v čase od 10.30 do 14.00 každý pracovný deň môžete využiť kedykoľvek prostredníctvom telefonického kontaktu, ktorý nájdete na príslušnej webovej stránke a sociálnej sieti Facebook, ako aj ďalšie novinky a informácie o fungovaní rozvozu menu v Prievozu.