Efektivita je dôležitá najmä v pracovnom procese

Categories :Nezařazené

Dlhé trasy pri preprave a poveternostné podmienky, ktorým je tovar vystavovaný, si vyžaduje odolné a pevné obaly, napríklad kontajnery, ktoré skvelo nahradili oceľové sudy či iné tradičné nádrže. Sú vyrobené z ekologického plastu a spĺňajú aj požiadavky európskej legislatívy. Zásobovanie, ale aj logistika, sklady či veľkoobchodné prevádzky sa musia orientovať na to, aby pri svojej činnosti znižovali náklady na maximálnu možnú mieru a pritom dbali na ekológiu, ale s dosahom na zvýšenie efektivity práce a jej zjednodušenie. Na to môžu využiť ibc kontajnery príslušenstvo napríklad niektoré zo sortimentu plastových skladacích IBC kontajnerov s označením COMBO.

Moderný tvar a kvalitný materiál

Veľké, ťažké a robustné nádrže, ktoré sa vyrábali z ocele, sú už takpovediac minulosť, v súčasnosti si moderní a uvedomelí podnikatelia zabezpečujú nové, ekologické a oveľa ľahšie nádrže z plastu, ktoré im ušetria mnoho nákladov a uľahčia manipuláciu s nimi. Nádrže COMBO je koncept, ktorý celý logistický proces dokonalo zjednoduší, ide o vratné kontajnery, s možnosťou opakovaného použitia. Ich kúpou sa znižuje nutnosť opakovane nakupovať obalové materiály.

Potrebné príslušenstvo ku kontajnerom

Výrobca IBC kontajnerov sa inšpiroval súčasnými trendmi v ekológii a požiadavkami na znižovanie nákladov počas prepravy tovarov. Zároveň dbal na hygienickú stránku materiálu, jednoduché čistenie a ošetrovanie, odolnosť voči poveternostným vplyvom či zníženie hmotnosti samotného kontajnera, čo je dosť veľké plus v porovnaní s tradičnými oceľovými kontajnermi či sudmi. Nemožno opomenúť skladateľnosť kontajnerov, vďaka čomu sa dá ušetriť dosť veľa miesta. Okrem samotných kontajnerov je potrebné k nim zabezpečiť aj nutné príslušenstvo, a tam patria kohúty, redukcie, prepojenia nádrží, obaly a podstavce, cam-lock systém, pripojenia odkvapu či náhradné diely. O tom, že tento typ kontajnera je naozaj efektívny a praktický, sa môže presvedčiť každý podnikateľ sám.