Pozitívna krása strieborného náramku.

Categories :Nezařazené

Strieborné šperky vyžarujú liečivú silu striebra, ktoré sa využívalo aj v minulosti na mnoho spôsobov, aj vrátane prírodného liečiteľstva.

Predností striebra je mnoho – jeho kovová trblietavá krása fascinovala ženy odpradávna, jeho vzácnosť mu dávala mimoriadnu hodnotu, občas až v cene zlata a preto sa striebro využívalo ako minca, technické vlastnosti mu dávajú dodnes možnosť využitia aj v priemysle.

Strieborný šperk, obzvlášť strieborný náramok a ponuka strieborny naramok je fascinujúca, aj vďaka samotnému tvaru strieborného náramku. Je v tvare magického kruhu, ktorý vyjadruje nekonečno a nikdy nekončiacu energiu. Aj preto je strieborný náramok z ponuky vhodný darček, vyjadrí nielen Vašu náklonnosť, ale náramok ju v sebe stále ponesie.

solar-quartz-665491_640

Strieborné náramky si moderní muži obľúbili a kolekcia pánskych náramkov je takisto široká ako dámske vzory. Pánske strieborné náramky sú masívnejšie, širšie, s typicky pánskymi motívmi, ale v ponuke nájdete aj športové modely strieborných retiazok, dnes veľmi aktuálne šnúrkové retiazky so striebornými príveskami napríklad v tvare kotvy, strieborných uzlov alebo menej nápadných vzorov. Ponuka je od svetoznámych výrobcov, v závislosti na prevedení sa odvíja cena, ktorá je ale stále primeraná.

Dámske strieborné náramky sú fenoménom v strieborných šperkoch, predsa len dámske zápästie ozdobené náramkom vyvoláva ladnosť a eleganciu. Strieborné náramky v ponuke hýria rôznorodosťou, prevedením, tvarmi, spôsobmi ukončenia a uzatvárania a použitými doplnkami pri ich spracovaní. Určite Vás oslovia klasické, čisto strieborné náramky, rovnako aj pozlátené s kamienkami ako napríklad zirkón alebo iné drahé farebné kamene, prípadne šnúrkové s originálnymi príveskami. Všetky sú elegantné a precízne šperkársky spracované tak, aby vynikla ich prirodzená krása, lesk a čistá línia, aj vrátane charakteru vložených drahých kameňov.

pearl-4396157_640

Vlastný punc, predpísaná rýdzosť striebra, kvalita, elegancia a luxus aj na všedný deň robia strieborné náramky obľúbenými medzi zákazníkmi.